سیاست حفظ اسرار

یک. اطلاعات شخصی مانند رمز عبور و پست الکترونیک (ایمیل) کاربران، به هیچ وجه در اختیار کاربران دیگر و یا هیچ شخص حقیقی یا حقوقی از قبیل ارگان‌ها، سازمان‌ها و موسسات دیگر قرار داده نخواهد شد. این اطلاعات به صورت رمزنگاری شده در بانک‌های داده‌ی لینک‌زن محفوظ هستند.

دو. مدیران لینک‌زن، حامیان و گردانندگان آن، به هیچ وجه به رمز عبور کاربران دسترسی ندارند. هیچ کس غیر از شخص کاربر نمی‌تواند اطلاعات شخصی وی را ویرایش کند. مدیران لینک‌زن تنها قادر به تعلیق و یا حذف کاربران خاطی در صورت لزوم هستند و امکان تغییر اطلاعات شخصی و دستبرد در رمز عبور کاربران برای ایشان فراهم نشده است. برای همین نسبت به محافظت از رمز عبور خود دقت‌های لازم را در نظر داشته باشید.

سه. هیچ گونه اطلاعاتی از کاربر بدون اطلاع وی در سیستم لینک‌زن و یا بانک اطلاعاتی دیگری ثبت نمی‌شود. لینکزن آی‌پی‌(IP)‌ کاربران و اطلاعات مکانی آن‌ها را ذخیره نمی‌کند.

چهار. سیستم آماری لینک‌زن، آمار بازدید کاربران از لینکزن را توسط نرم افزار‌ها و سرویس‌های شناخته شده مانند Google Analytics بررسی می‌کند و همانطور که قبلا ذکر شد.

پنج. کاربران با ثبت نام در لینک‌زن این اجازه را به سیستم می‌دهند که به نشانی پست الکترونیک آن‌ها پیام ارسال نماید. این پیام‌ها فقط در صورتی که نیاز به اطلاع‌رسانی به کاربران باشد، ارسال خواهند شد و سیستم لینک‌زن به هیچ وجه از نشانی ایمیل کاربران برای ارسال هرزنامه و پیام‌های تبلیغاتی استفاده نخواهد کرد.

پیش‌نهاد وبلاگ