قوانین نشر مطلب

لینک‌زن با هدف پوشش مطالب و محتوای تولید شده توسط زنان در فضای مجازی، که بخش مهمی از وبلاگستان فارسی را شامل می‌شود، تلاش می‌کند تا زمینه‌ی شناخت بیشتر وبلاگ‌نویسانی با قلم توانا، تعامل بیشتر وبلاگ‌نویسان زن با یکدیگر و همچنین رونق وبلاگ‌نویسی را فراهم کند.

شرح قوانین لینک‌زن:

یک. وبگاه لینک‌زن برای کاربران پارسی‌زبان در نظر گرفته است و برای کشورهای با مردمی پارسی‌زبان مثل ایران، تاجیکستان و افغانستان فعالیت می‌کند. بدیهی است وبلاگ‌هایی که به زبان‌های دیگر دنیا نگارش شده‌اند، تایید نخواهند شد.

دو. مطالب غیرمربط مانند پـورنـوگرافی، تبلیغاتی، تجاری، رای‌گیری و مطالب با جهت‌گیری‌های خاص، مخالف قوانین سایت لینک‌زن می‌باشند. لطفا در صورتی که شما در وبلاگ خود هر کدام از این مطالب را منتشر می‌کنید، وبلاگ خود را در سایت لینک‌زن ثبت نکنید.

سه. توهین به اشخاص حقیقی یا حقوقی، توهین به دسته‌ها و گروه‌ها، طرفداری از یک حزب خاص، توهین به نژاد یا دسته‌ای خاص از انسان‌ها، توهین به مقدسات، توهین به مقامات کشورهای جهان، به هر نحو در لینک‌زن ممنوع است. چنین نظرات و مطالبی در لینک‌زن منتشر نخواهند شد.

چهار. ثبت مداوم یک لینک در قسمت پیش‌نهاد وبلاگ، مخالف با قوانین و مرام وبگاه لینک‌زن است. اگر مطلبی از وبلاگ شما که در لینک‌زن ثبت شده است، ارزش خواندن داشته باشد، مطمئن باشید که از دید مدیران آن پنهان نخواهد بود.

پنج. عدم احترام به حق تالیف دیگران، توهین به عقاید کاربران دیگر و یا دیگر انسان‌ها، دروغ‌گویی، تهمت، توهین و نقض حریم شخصی کاربران دیگر، نژادپرستی و یا پخش شایعه در مرام و شأن وبگاه لینک‌زن، وبلاگ‌نویسان زن و جامعه پارسی ما نیست.

شش. وبلاگ‌نویسان محترمی که وبلاگشان را در لینک‌زن ثبت می‌کنند توجه داشته باشند که اگر وبلاگشان فاقد فیدخوان باشد در لینک‌زن ثبت نخواهد شد.

هفت. نویسنده وبلاگ ثبت شده حتما باید از کاربران زن وبلاگستان باشد. در صورتی که وبلاگی بدون اسم باشد یا اسم نویسنده آن مبهم باشد در لینک‌زن ثبت نخواهد شد.

هشت. از ثبت وبلاگ‌های فیلتر شده در قسمت پیوندهای لینک‌زن طبق قانون معذوریم. دیگر وبلاگ‌نویسان توجه داشته باشند که لینک‌نشدن یک وبلاگ در قسمت پیوندها به معنی خوانده نشدن آن نیست.

نهم. طبق قانون از گذاشتن لینک وبلاگ‌های فیلتر شده در پایان هر پست بازنشری معذوریم و در این موارد تنها به نام وبلاگ مورد نظر اکتفا می‌شود.

دهم. بانوان عکاس نیز می‌توانند فتوبلاگ خود را در قسمت پیش‌نهاد وبلاگ لینک‌زن ثبت کنند و در این مورد تفاوتی بین وبلاگ و فتوبلاگ وجود ندارد.

وبلاگ‌نویسان محترم انتقادات و پیشنهادات خود را می‌توانند با ایمیل info@linkzan.ir در میان بگذارند.

پیش‌نهاد وبلاگ