سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲
حتی اگر اسمش را خودخواهی بگذارید

این آدم‌ها خیلی خوش بختن چون همیشه یکی را دارند که تمام و کمال مال خودشان است. یکی که می‌تواند هم پای لحظات تلخ و شیرینشان باشد.

65

من فک می‌کنم حس مالکیت می‌تواند یکی از قشنگ‌ترین احساسات باشد. قشنگ است کسی را که دوست داری مال خودت بدانی و البته قشنگ‌تر این است که این موضوع در باور بقیه جا خوش کند. و قشنگ‌تر از قشنگ‌تر این است که خودش هم این را باور داشته باشد که متعلق به توست. که تمام شادی‌هایش، تمام غم‌هایش، تمام خندیدن‌هایش، تمام اشک‌هایش، تمام خیال بافی‌هایش، تمام دوست داشتن‌هایش، تمام آرزوهایش و اصلا تمام بودنش مال توست. من فک می‌کنم که این آدم‌ها خیلی خوش بختن. این آدم‌ها خیلی خوش بختن چون همیشه یکی را دارند که تمام و کمال مال خودشان است. یکی که می‌تواند هم پای لحظات تلخ و شیرینشان باشد. 

Share

4 پاسخ به “حتی اگر اسمش را خودخواهی بگذارید”

 1. سیب کال می‌گه:

  ولی واقعیت اینه که هرکس تمام و کمال فقط مال خودشه هیچ کسی تمام و کمال مال آدم نمی شه.حتی بچه ی آدم.اونم یه چیز مشترکه بین پدر و مادر.

 2. مشق سکوت-رها می‌گه:

  همه ی زندگی ِ ما بر اساس خودخواهی شکل گرفته!
  منم موافقم که مالکیت میتونه یکی از قشنگ ترین حس های ِ دنیا باشه، اگه فقط و فقط حس بشه نه اینکه با عقل و منطق از مالکیت حرف بزنیم

 3. عطیه هاتفی می‌گه:

  فقط خدا میتونه مالک هر انسانی باشه

  یه دختر هم به عنوان فزند متعلق به مادر و پدرشه،ممکنه نقش خواهری،عروس ،خواهر شوهر،زن داداش……..تا به همسری و مادری برسه،در این بین هیچ وقت نمی تونه فقط متعلق به یک نفر باشه
  همچنین یک پسر و یا مرد

  اما….امان از حس مالکیت
  فقط مال من باشه چون همسر منه!!!

 4. مسافر می‌گه:

  خیلی خوبه این متن …

پاسخ دهید

پیش‌نهاد وبلاگ